Rekonštrukcia vily na Kuzmányho

Architekti pristupovali k tomuto projektu veľmi opatrne. Podarilo sa im nájsť rovnováhu medzi hodnotami z minulého storočia a požiadavkami aktuálneho životného štýlu mladej rodiny.

Vďaka zvoleným materiálom ako palisander santos, meď alebo lesklé povrchy nábytky vyžarujú rešpekt. Priestory nie sú veľké (110 m2) ale sú naplno využité. Okrem štandardných prvkov sa v byte našlo miesto aj pre barový vozík a gentlemenské špecialitky. 

Koncept bol vytvorený z kombinácie dreva, kameňa a kovu. Vysokolesklý palisander, dubová podlaha, žula, brúsená meď a hlboko modrá farba vytvárajú dojem sily a stability. Viac o projekte si prečítate v blogu architekta.

Architekti: Peter Jurkovič, Kristína Tomanová
Foto: Nora a Jakub

„Fantastická práca a konečne profesionálny prístup a komunikácia – niečo, čo pri dodávateľoch v takomto remesle je skôr výnimkou. Prácu Posvancz tímu som odporučil už viacerým a rád počúvam na nich rovnako pozitívne referencie.“

Lukáš Michalík

ĎaľŠIE REALIZÁCIE

Načítať viac
2019-08-21T14:25:14+02:0018.08.2019|
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní. Ok